Oznámenia.

Všetko, čo sa týka Školy Hromu a blesku (Kaminari Inabikari Ryu) Bratislava
Ucitel
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Pondelok, 5. Decembra 2016, 12:10

Oznámenia.

Príspevokod užívateľa Ucitel » Streda, 23. Augusta 2017, 16:33

Splav.
V Júli 2018 je organizovaný základný splav – víkendový (jedna noc na prespanie) Malého Dunaja, pokiaľ by bol záujem, môže sa predĺžiť aj na viacej dní, prípadne sa môžu vytvoriť skupinky na rozdielny počet dní, ktoré sa postupne počas splavu budú odpájať. Podmienkou sú dve osoby na kanoe (dieťa sa neráta).
Ceny pre rok 2017 sú cca 15,- € na kanoe + prepravné (0,40 - 0,60,- €/km) čo sa dá predpokladať aj na budúci rok. Cena závisí aj od počtu zapožičaných lodí, dĺžky splavu, nalodenia a vylodenia.

Predbežné možnosti varianty víkendového splavu:
A) Bratislava / Vrakuňa – vodný mlyn pri Jelke (prenášanie lodí cez hať), cca 58 km – 2x 6h veget plavba
B) Vodný mlyn Jelka – Topoľníky / Klatovské rameno (prenášanie lodí cez hať) cca 51 km – 2x 6h veget plavba.
Malý Dunaj: rýchlosť toku vody 3 – 4 km/h, celková dĺžka 128 km, pre svoju mierne tečúcu vodu vhodný aj pre úplného začiatočníka na učenie sa ovládanie lode a prácu s veslom.

Rezervovanie lodí bude robené koncom Mája 2018, do vtedy treba nahlásiť svoju účasť buď osobne na tréningu alebo na email školy taokagekir@gmail.com.

Ucitel
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Pondelok, 5. Decembra 2016, 12:10

Re: Oznámenia.

Príspevokod užívateľa Ucitel » Streda, 23. Augusta 2017, 16:44

Zmena miesta letného tábora.

Po 17 rokoch sa mení miesto tábora čo súvisí aj s inváziou mravcov a aj zmenou vlastníckych práv a preklasifikovania pozemkov. Teraz sa už nebudeme musieť štverať do kopca, ale prejdeme sa po mierne zvlnenej asfaltovej ceste na ktorej konci je studnička a posedenie a kúsok odtiaľ naše nové miesto. Preto poprosím všetkých účastníkov tábora 2018 o zhromaždenie sa na stretávacom mieste, aby sa niekto zo zvyku neprešiel tam, kde už nebudeme.


Návrat na "Kaminari Inabikari Ryu"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný